Ödeme & Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak;

KuveytTürk, Yapı Kredi, TEB, Garanti ve Vakıfbank hesaplarımıza (TL) yapabilirsiniz. Havale ile yapmış olduğunuz ödemelerinize ilişkin, simgebarkod.com web sitesi hesabım menüsü üzerinden “Ödeme Bildirisi” yaptığınızda, ürün miktarının web sitemizdeki kayıtlı hesaplarımıza geçtiğinin kontrolü yapar yapmaz kargoya teslim etmekteyiz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile;

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

3) Teslimat

Talep ettiğiniz ürünlerinizi gün içerisinde 17.00 a kadar sipariş etmeniz durumunda aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi yaklaşık olarak 1-3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size müşteri temsilcimiz tarafından bilgi SMS yada e-posta yoluyla verilecektir. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Sipariş edilen ürünleriniz öncellikle İstanbul merkezli şirketimizden anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firmasıyla gönderilecektir.

4) Kargo Takibi

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Siparişinize ilişkin tüm bilgileri hesabınız menüsünden görüntüleyebilirsiniz. (sipariş onay durumu, kargo bilgisi vb.)

Siparişiniz tarafımızca kargoya teslim edilmesini müteakip e-posta ve SMS yolu ile bilgilendirileceksiniz. Ayrıca kargo hareketlerini Kargo Takip Sisteminden görüntüleyebilirsiniz.

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 05325060633 numaralı telefona gönderin ve durumu info@simgebarkod.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.